26
Mar
Reklamlar Sponsor

10 11. Bölüm Fragmanı Bilal 1 7 Nisan 2014

Sonra Küçük Ağa yaprakları gerekir incelemek için kira birim için ne değerlendirmek ve temizleme hasar onarım gereklidir. Birçok ev sahipleri ve kendi başlarına bunu basitçe gönder kiracı deyimi ile bir dökümü kalan mevduat dengesi. Eğer mümkünse, hesabınızı yapın, muayene kim kiracı ile moving out tarafından yerine kendinizi. Bu minimize doğru uzun bir yol gidecek mevduat rehni. İdeal olarak, bazı kullanmış olacaksınız tür envanter veya ev sahibi Küçük Ağa şey olduğunda Küçük Ağa taşındı durum karşılaştırması yapabilir, kiralama başlangıcında ve sonunda kira. Aslında, Washington gerektirir vermek için ev sahipleri yeni kiracı durumu ile ilgili yazılı bir açıklama kira birim de hareket-zaman içinde.
Çok olmasa bile en küçük-zaman ev sahipleri ile bir veya iki kiralama – asla yararlanmak için almak ilk kuralı real-estate yatırım: fiyat doğru zaman Al.

Büyük bulmak satılık evler
Kararı genellikle kira gelir kararından sonra içine taşımak için daha büyük bir ev, ya da başka bir alana taşımak için. Kiralama yararlanmak için bir fırsat olarak görülmüştür varolan bir durum. Birçok, özellikle son birkaç yıl içinde, isteksiz ev sahipleri, sadece kiralama satmak için göze alamaz çünkü bugünün düşük fiyatlar.

“Olacak bir sıkıntı çek defteri üzerinde her ay, kaç yıl ve her bir kiracı olacak o gerçekten müthiş bir şey yok, gidiyoruz ve ondan nefret, nefret, nefret ediyorum,” diyor Kreditor, İlk Oraya başkanı Realty ve eski başkan National Association Konut gayrimenkul Yöneticileri, bir ticaret birliği. “Ben hiç görmediğiniz bir gayrimenkul yatırım için en iyi zaman daha şimdi, ve ben hala bunu yapmayacaktın.”

Küçük Ağa, , Küçük Ağa 10. Bölüm Fragmanı, , ,


Bu Yazıyı Paylaş
Eğer bu yazıyı beğendiyseniz
yandaki bölümden yazıyı
arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
Yorum Yaz
İsminiz ( Gerekli )
E-Posta ( Gerekli )
Mesajınız


Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır.
Copyright 2015 - Bu siteden hiç bir yazı yada materyal izinsiz koplayanamaz ve kullanılamaz.